Hardlopen met de zaak; het komt steeds vaker voor. Bedrijven zien in hardlopen een laagdrempelige manier om de gezondheid en de teamgeest van de werknemers te bevorderen.
Daarmee is het hardlopen méér geworden dan de deelname aan de businessruns, welke verbonden zijn aan de meeste grote hardloopevenementen. Bedrijventeams lopen massaal mee in loopspektakels als de Dam tot Damloop; de Zevenheuvelenloop; de Halve van Egmond en de 4 mijl van Groningen. Steeds vaker laten de bedrijven zicht niet opsluiten binnen de landsgrenzen en reist met personeel en/of relaties naar Berlijn, Parijs, Rome of New York.
Voor u dus de uitgelezen mogelijkheid om het personeel te inspireren om in een mooi outfit incl. uw logo of slogan te gaan sporten!
Informeert u vrijblijvend naar de mogelijkheden of download hier onze loopfolder.